Бренди

Бренд Логотип Інформація Країна Представник
AXENT
Axent. Люблю бездоганність Вдихаючи аромат ранкової кави, перш ніж зануритися в робочі процеси, на кілька хвилин задумайтеся про те, яким би хотілося зробити цей новий день, на чому варто сфокусувати свою увагу і час. Про що особисто ви мрієте, що для вас насправді важливо. На чому ви б хотіли зробити акцент - сьогодні і кожен день. Сучасні технології роблять акцент на комфорті та якості життя, те ж саме стає важливим і в канцелярії. Axent - офісні канцтовари з німецьким характером, які втілюють європейську надійність, точність і заряджають енергією. Канцелярія Axent розроблена так, щоб кожна дрібниця була зручною, забезпечувала легкість і порядок. Канцелярський бренд Axent відомий в Україні вже понад 10 років. Щодня товари Axent супроводжують безліч людей у виконанні їх професійних і особистих завдань, в буденних турботах і захопленнях, в офісі та вдома. Якісні оригінальні ручки, стильні записні книжки і тижневики, довговічні пластикові папки, канцелярські інструменти - ці та інші товари Axent перевірені часом і надовго завоювали симпатії споживача. При цьому офіційний сайт Axent постійно поповнюється цікавими канцелярськими новинками. Для основних офісних товарів Axent також передбачені аналоги у демократичній лінійці Delta. Функціональність, простота й універсальний дизайн є незмінними характеристиками канцелярських товарів даної серії. Бездоганність народжується в простих, на перший погляд, речах: у відчутті, що все там, де і повинно бути, у вимогливості до комфорту та у звичці бачити натхнення в дрібницях.
Читати далі...
Німеччина ВИВАТ ТРЕЙДИНГ
Faber-Castell
Faber-Castell AG — немецкая компания, производитель карандашей, ручек и иных канцелярских товаров, а также продукции для художников.
Читати далі...
Германия ТОВ Торгівельна фірма Фенікс-С
HELIT
HELIT - офисный пластик.
Германия loksy
Kite
Kite — це німецький бренд з європейською якістю! Він розробляє та створює ортопедичні шкільні ранці для дітей. Вони адаптивні для всіх шкільних потреб дитини як для звичайної школи, так і для Нової української. Бренд пишається своїм асортиментом рюкзаків та канцелярії, адже він має найширший ліцензійний пакет в Україні: My Little Pony, Hello Kitty, Popcorn the Bear, Shimmer&Shine, Hot Wheels, Transformers, Paw Patrol. Так, дитина може зібрати свій набір канцелярії, рюкзак, пенал та сумку для взуття зі своїм улюбленим героєм! Це стильно, модно та допомагає учневі боротися зі стресом під час напруженого навчання. Бренд Kite також розробив лінійку рюкзаків для тінейджерів та дорослих. Трендові та зручні дизайни, передбачені відділення для ноутбука, планшета, органайзер, кишені для термоса, термочашки або пляшки з водою. Обирайте власну модель рюкзака на кожен день та для навчання. Користуйтеся тільки якісною канцелярією. Створюйте свій оригінальний крутий образ з Kite! Kite. Першокласні рюкзаки.
Читати далі...
Німеччина ВИВАТ ТРЕЙДИНГ
Swiss Peak - строгість, елегантність і високі стандарти швейцарської якості
Читати далі...
Бюрократ Україна
ГАММА
Компания "ГАММА" основана в 1899 году и на сегодняшний день является ведущим российским производителем товаров для детского творчества, хобби, материалов для профессиональных художников и канцелярии. Главным принципом компании является принцип трех К: КУЛЬТУРА, КАЧЕСТВО, КРАСОТА.
Читати далі...
Россия ВИВАТ ТРЕЙДИНГ
ГАММА'UA

ТМ "ГАММА'UA" - у 2019 році компанія розробила нову концепцію представлення на ринку продукції. Оновлено логотип "ГАММА'UA", розроблені нові дизайни упаковок. Основний акцент зроблений на яскравому насиченому кольорі серій: жовтий, малиновий, бірюзовий, бузковий. Всі картинки виконані в мінімалізмі, мають об'єм, що цікаво на дотик і створює ілюзію руху. Продукція має чітку серійність, що допоможе орієнтуватись в асортименті та задовольнити попит всіх споживачів. Кожна серія відрізняється зовнішнім оформленням та внутрішньою складовою.

   
Читати далі...
Україна Райдуга Трейд ТОВ
Импорт Офис
Компания «Импорт-Офис» - национальный поставщик канцелярских товаров и товаров для офиса.
Читати далі...
Украина Імпорт-Офіс Україна
ПАКПРІНТ
ПАКПРІНТ - Найбільший виробник пакувальних матеріалів в Україні. Компанія виробляє і переробляє в місяць більше 250 тон поліпропілену (пакувальна поліпропіленова стрічка, куточок, скоба та ін), виготовляє понад 100 тон виробів з металу, друкує більше 100 тис. рулонів клейкої стрічки з логотипом, перемотує і ріже більш 250 тон плівки стрейч і більше 150 тон двосторонніх і пакувальних клейких стрічок.
Читати далі...
Україна ПАКПРІНТ
Подарунки до Нового року!
Читати далі...
Бюрократ Україна